Zdałam za pierwszym razem egzamin na prawo jazdy

Kiedy rodzice wyprawiali mi osiemnaste urodziny zupełnie nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Rodzice wspominali, że przygotowali dla mnie niespodziankę i już nie mogłam się jej doczekać. Kiedy zdmuchnęłam świeczki i nacieszyłam się moją rodziną rodzice wyjęli dla mnie kopertę, w której znajdował się dla mnie prezent. 

Dostałam od rodziców kurs prawa jazdy

prawo jazdy kategorii b krakówKiedy zobaczyłam co znajduje się w kopercie nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Rodzice opłacili dla mnie kurs prawa jazdy. Ja jeszcze nigdy nie siedziałam za kółkiem ale wiem, że umiejętność prowadzenia samochodu w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo ważna. Dzięki temu można być niezależną osobą. Prawo jazdy kategorii b kraków jest dosyć kosztowne ale rodzice zdecydowali się na taki wydatek bo wiedzą, że ten dokument mi się przyda. W wielu firmach jest on wymagany więc na pewno mi się przyda. Nie wiedziałam czy ja sobie poradzę ale rodzice we mnie wierzyli. Poszłam do szkoły i od razu dostałam materiały, które były mi potrzebne do nauki. Musiałam nauczyć się wszystkich znaków i obowiązujących przepisów. Całkiem dobrze sobie ze wszystkim radziłam. Jazda na mieście też nie była dla mnie skomplikowana. Na pewno zawdzięczam to dobremu instruktorowi. Trafiłam na bardzo sympatycznego pana, który miał już spore doświadczenie. Na spokojnie mnie wprowadzał w świat kierowców i chyba to właśnie dzięki niemu udało mi się zdać egzamin już za pierwszym razem. Nie pamiętam, żebym się kiedyś tak stresowała ale opłaciło się.

Zawsze jestem wdzięczna moim rodzicom za wszystko co od nich dostaję. Poświęcają mi dużo czasu i mogę na nich liczyć w każdej sytuacji. Jak odebrałam prawo jazdy to  tata kupił mi używany, mały samochodzik, którym mogę sobie jeździć żeby nabierać wprawy. Jestem dobrym kierowcom.