Zlecenie montażu kamer w nowej siedzibie firmy

Agata była moją asystentką i mogłem powierzyć jej najważniejsze zadania. Dzięki temu mogłem zająć się sprawami związanymi z przeprowadzką do nowej siedziby firmy, która znajdowała się w centrum miasta. To była jedna z moich najpoważniejszych decyzji w ostatnim czasie.

Współpraca z firmą profesjonalnie montującą kamery

montaż kamer w PoznaniuZainwestowałem w nowy sprzęt biurowy, który był wart mnóstwo pieniędzy. Na placu był zainstalowany monitoring, ale uznałem, że dla własnego spokoju zamontuję jeszcze kamery w firmie. Znałem dobrą firmę, która oferowała nowoczesne kamery i jeszcze na dodatek wykonywała profesjonalny montaż kamer w Poznaniu, więc zadzwoniłem do jej właściciela. Zamówiłem dwanaście kamer, ponieważ chciałem mieć dobrze monitorowany cały obiekt. Wybrałem kamery, które nie nagrywały dźwięku, gdyż taka opcja nie była mi przydatna. Wyceniono mi wszystko od ręki i z uwagi na sporą ilość zamówionych kamer, zaoferowano darmowy ich montaż. Zaskoczyłem się taką propozycją, ponieważ spodziewałem się, że wszystko będzie osobno płatne. Mi taka opcja zdecydowanie pasowała. Przy montażu kamer byłem osobiście. Wskazywałem miejsca, w których miały znaleźć się kamery. Na koniec dostałem też instrukcję, żeby wiedzieć jak sprawdzać nagrania z monitoringu i gdzie są one przechowywane. Wszystkie kamery zostały zamontowane bardzo profesjonalnie i działały bez najmniejszych zarzutów. Właśnie z takiej współpracy byłem zadowolony. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Nowa siedziba była o wiele lepsza, ponieważ było tam sporo przestrzeni i nawet jeden pokój został przeznaczony na pomieszczenie socjalne dla pracowników. Agata wszystko miała pod kontrolą przez cały czas i o nic nie musiałem się obawiać. Była świetna i dlatego postanowiłem dać jej podwyżkę.