Znalazłam idealną salę weselną

 

Moja siostra w końcu zdecydowała się wyjść za mąż. Była ona zbyt zapracowaną osobą na załatwianie różnych spraw, które nie były związane z jej firmą. Dlatego właśnie w kwestii ślubu poprosiła mnie o pomoc w organizacji. Chętnie się tym dla niej zajęłam. 

Wynajęcie sali weselnej w świetnej lokalizacji

sale weselne Zielona GóraSiostra ufała mi w pełni, bo zawsze uważała, że miałam doskonały gust. Dlatego właśnie poprosiła mnie, żebym znalazłam idealną salę weselną. Zadanie mi się spodobało, ponieważ nie raz wynajmowałam lokale na spotkanie biznesowe i znałam się na tym. U nas sale weselne Zielona Góra można było wynająć w różnych częściach miasta, ale ja zdecydowałam się na poszukanie takiej, która będzie w centrum miasta. Siostrze na tym bardzo zależało i postanowiłam z całych sił znaleźć najlepszą salę na jej wesele. Zrobiłam sobie listę wszystkich sal, które postanowiłam osobiście odwiedzić. Pod uwagę brałam tylko te sale, które mieściły dwieście osób, bo właśnie na tyle siostra organizowała swoje wesele. Do południa odwiedziłam mnóstwo sal weselnych, ale nie byłam jeszcze ostatecznie zdecydowana, którą wybrać. Dopiero około szesnastej trafiłam do restauracji, gdzie postanowiłam wynająć salę weselną. Zanim ją jednak obejrzałam, to zamówiłam sobie obiad, ponieważ byłam wyjątkowo głodna. Od rana biegałam po mieście. Kiedy się najadłam to właściciel pokazał mi dużą salę weselną, która była wręcz idealna. Wiedziałam od razu, że siostra będzie zachwycona. Na dodatek mieli tam pyszne jedzenie.

Z sali moja siostra była bardzo zadowolona. Nawet znalazła pewnego popołudnia czas, żeby tam pojechać i ustalić menu. Za pomoc była mi wdzięczna. Dla mnie to była istna przyjemność. Uwielbiałam zajmować się takimi sprawami i przede wszystkim miałam na to czas.